KONST / Litografier / Färglitografi 13185229
nr 1318 5229
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 33/90. Motivet: 77X57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:38:13
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr